Czas na przerwę…

Po uruchomieniu modułu Publikacje w systemie panel2.zut.edu.pl czas na zintegrowanie z nim modułów Oświadczenia oraz Nagrody. W związku z tym konieczna jest przerwa w ich działaniu zapewniająca, że podczas prac nie nastąpią zmiany w danych.

Co się zmieni?

Główną zmianą jest wykorzystywanie w obu wspomnianych modułach danych z nowych Publikacji. Niejako przy okazji nastąpi zmiana w zakresie filtrowania danych w module Oświadczenia.

Do tej pory lista w pierwszej swojej części pokazywała (w zależności od uprawnień użytkownika) wykaz pracowników wydziału lub wykaz pracowników, którzy złożyli oświadczenie w dyscyplinie. Po zmianach możliwe będzie określenie filtrów pokazujących pracowników zatrudnionych w okresie od 1.01.2016 r. na wydziale oraz (w osobnym filtrze) tych, którzy złożyli oświadczenie w wybranej dyscyplinie. Ponad to możliwe będzie tak jak do tej pory wyszukiwanie pracownika według nazwiska.